Naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
2021.11

„SME bank“ panaudodamas EIF garantiją suteiks iki 100 mln. eurų finansavimą Lietuvos smulkiam ir vidutiniam verslui

Siekdamas suteikti smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) daugiau galimybių augti, lietuviško kapitalo neobankas „SME Bank“ pasirašė garantijų sutartį su Europos investiciniu fondu (EIF) dėl Lietuvos SVV finansavimo. Susitarimas dėl garantijos, skirtos 100 mln. eurų finansavimui, suteiks progą mažiausiai 500 SVV įmonių Lietuvoje gauti geresnes kredito sąlygas ir sparčiau plėstis.

2021.11

„SME Bank“ per ketvirtį pritraukė 150 klientų ir 30 mln. eurų portfelį, siūlo nemokamus mokėjimus

Pirmasis lietuviško kapitalo neobankas „SME Bank“ per trečiąjį šių metų ketvirtį – kuris sutapo su pirmaisiais banko veiklos mėnesiais – pritraukė 150 juridinių klientų iš visų Baltijos šalių ir užaugino 30 mln. eurų paskolų portfelį. Artimiausiuose banko planuose – automatiniai kredito sprendimai ir 20 kartų daugiau klientų.

2021.09

Skaitmeninis bankas verslui: šiuolaikinės technologijos didina prieinamumą

Šių metų gegužę veiklą pradėjo pirmasis lietuviško kapitalo skaitmeninis bankas verlsui. Skaitmeninė bankininkystė ir visos šiuolaikinės technologijos, kuriomis ji remiasi, leidžia bankui greitai reaguoti į besikeičiančias rinkos sąlygas ir sukurti klientui geriausią vartotojo patirtį.

2021.09

SME Bank vadovaus Mantvydas Štareika

Lietuviško kapitalo neobanko SME Bank vadovu paskirtas Mantvydas Štareika. Skaitmeninis bankas verslui, veiklą pradėjęs Lietuvoje, artimiausiu metu planuoja plėtrą į užsienio rinkas.

2021.07

Kodėl jūsų verslas negauna finansavimo?

Remiantis statistika, kas šeštai įmonei Lietuvoje neprieinamas bankinis finansavimas. Tiesa, kad ypač didieji bankai, ne visada noriai finansuoja smulkų ir vidutinį verslą, tačiau ir verslo atstovai, teikdami paraiškas, neretai padaro klaidų.

2021.07

Startuoja bankas verslui SME Bank

Bendrovė įsikūrusi Vilniuje, nuotoliniu būdu vienodai kokybiškai aptarnaus klientus iš bet kurios Lietuvos, o vėliau ir pasaulio, vietos. Planuose – nemokamas lėšų pervedimas ir pagal verslo poreikius pritaikytos paslaugos, bendradarbiaujant su SME Finance.