Sąskaitos

Interneto banke savo finansus valdyti paprasta. Verslo klientams atidarysime einamąją, klientų lėšų saugojimo ar įstatinio kapitalo sąskaitas.
Lietuvoje registruoti juridiniai asmenys sąskaitą banke gali atsidaryti neiškėlę kojos iš namų ar biuro. Spauskite mygtuką Tapti klientu ir užpildykite Kliento anketą.
Norėdami atsidaryti Klientų lėšų saugojimo (angl. safeguarding) sąskaitą, taip pat sąskaitą nerezidentams, kreipkitės el. paštu [email protected]

Sužinokite 6 žingsnius, kaip tapti klientu nuotoliniu būdu

Mokėjimai

Sklandžiai ir laiku atlikite pervedimą SME Bank viduje arba SEPA mokėjimą eurais į jūsų pasirinktą Europos ekonominės erdvės šalį, o nuo 2022 m liepos 22 dienos ir mokėjimą eurais į ne Europos ekonominės erdvės šalį, kuri nevykdo SEPA mokėjimų.

Aiški ir palanki kainodara. Su įkainiais galite susipažinti paspaudę čia.

Indėliai

Įdarbinkite nenaudojamus pinigus. Greitai ir patogiai sudarykite terminuotojo arba kaupiamojo indėlio sutartį interneto banke. Daugiau informacijos apie terminuotąjį indėlį galite rasti čia.
Informacija apie indėlių draudimą

Indėlių skaičiuoklė

3 mėn. 24 mėn.
Termino pabaigoje papildomai uždirbate
25 000 €
Skaičiuoklėje pateikiamas apytikslis rezultatas. Tai nėra SME Bank įsipareigojimas suteikti apskaičiuotos vertės paslaugą.