Karjera

Mūsų tikslas – tapti patikimu smulkaus ir vidutinio verslo finansų partneriu bei didinti tokio verslo prieigą prie finansavimo šaltinių. Moderni bankininkystės sistema, inegracija su pasaulinio lygio duomenų bazėmis bei aukščiausio lygio rizikos valdymo sprendimai leidžia aptarnauti klientus iš bet kurios pasaulio vietos.

Prisijungę prie mūsų komandos jūs ne tik tobulinsite savo profesinius įgūdžius – jūs kursite naujos kartos banką. Dirbsite su patyrusiais įvairių bankininkystės sričių ekspertais ir lyderiais, kurių komandose kiekvieno darbuotojo indėlis yra reikšmingas, o pasiūlymai ir iniciatyvos laukiamos.

2021.07

Iždo operacijų ir mokėjimo produktų vadybininkas (-ė)

Kurti, palaikyti ir tobulinti su iždu susijusius procesus, integruoti naujus produktus, vykdyti operacijas ir likvidumo stebėseną.

2021.07

Talent manager

We are looking for Talent manager to develop and implement HR and employer branding strategy. You will be working closely with the leadership team to drive continuous improvements in HR field.

2021.07

Vyr. Buhalteris (-ė)

Ieškome vyr. buhalterio (-ės) tobulinti bei kontroliuoti banko finansinę apskaitą, atstovauti audito procese, organizuoti komandos darbą.