Karjera

Mūsų tikslas – tapti patikimu smulkaus ir vidutinio verslo finansų partneriu bei didinti tokio verslo prieigą prie finansavimo šaltinių. Moderni bankininkystės sistema, inegracija su pasaulinio lygio duomenų bazėmis bei aukščiausio lygio rizikos valdymo sprendimai leidžia aptarnauti klientus iš bet kurios pasaulio vietos.

Prisijungę prie mūsų komandos jūs ne tik tobulinsite savo profesinius įgūdžius – jūs kursite naujos kartos banką. Dirbsite su patyrusiais įvairių bankininkystės sričių ekspertais ir lyderiais, kurių komandose kiekvieno darbuotojo indėlis yra reikšmingas, o pasiūlymai ir iniciatyvos laukiamos.

2021.09

Pardavimų projektų vadovas

Kurti ir palaikyti dalykinius santykius su esamais ir potencialiais klientais. Valdyti banko paslaugų pardavimo procesus.

2021.09

Mokėjimų paslaugų pardavimų projektų vadovas

Kurti ir palaikyti dalykinius santykius su esamais ir potencialiais klientais. Dirbti su Fintech ir EMI sektoriumi parduodant banko paslaugas.

2021.09

Head of Daily Banking

You will be responsible for Daily Banking business segment in SME Bank and SME Finance ecosystem. Position is great opportunity to be a part of fast growing and ambitious organization and lead new business segment.

2021.09

Marketingo projektų vadovas

Ieškome patyrusio marketingo projektų vadovo valdyti neobanko įvaizdį ir reputaciją viešojoje erdvėje.

2021.07

Iždo operacijų ir mokėjimo produktų vadybininkas (-ė)

Kurti, palaikyti ir tobulinti su iždu susijusius procesus, integruoti naujus produktus, vykdyti operacijas ir likvidumo stebėseną.

2021.07

Vyr. Buhalteris (-ė)

Ieškome vyr. buhalterio (-ės) tobulinti bei kontroliuoti banko finansinę apskaitą, atstovauti audito procese, organizuoti komandos darbą.