Integruotas skolinimas ir mokėjimai jūsų verslo klientams

SME ekosistema siūlo sąskaitos atidarymo, mokėjimų ir skolinimo paslaugas, kurios gali būti integruotos į partnerių tinklalapius arba platformas bei pasiūlytos klientams.

Pagrindiniai privalumai

Įsitraukimas ir lojalumas

Suteikite savo verslui papildomų privalumų naudodamiesi integruotomis finansinėmis paslaugomis bei padidindami klientų įsitraukimą ir lojalumą. Užtikrinkite sklandžią naudotojo patirtį ir klientų pasitenkinimą taip skatindami savo verslo augimą.

Papildomos pajamos

Sukurkite naujus pajamų srautus naudodamiesi pažangiausiomis finansinėmis paslaugomis. Suteikite klientams jiems reikalingus įrankius ir kontrolę bei paverskite jų veiksmus jūsų platformoje į pelningus santykius abiem šalims.

Jokių kliūčių augimui

Pritraukite ir išlaikykite klientus teikdami išskirtines finansines paslaugas. Išsiskirkite dinamiškoje rinkoje ir auginkite klientų skaičių suteikdami sklandžią patirtį, kuri skatins klientus rinktis jus.

Kodėl verta tapti mūsų partneriu?

Kapitalas

Augimo kapitalas jūsų klientams lengvai ir lanksčiai – perkelkite savo verslą į aukštesnį lygį.

Sąskaitos ir mokėjimai

Supaprastinkite finansines operacijas ir suteikite savo klientams sklandžią patirtį naudodami integruotus sąskaitų ir mokėjimų sprendimus.

Atitiktis

Būdami mūsų partneriais, turėsite prieigą prie įstatymų reikalavimus atitinkančių „Pažink savo klientą” ir pinigų plovimo prevencijos procesų – taip mažės jūsų rizika.

Licencijos

Turime visas reikalingas licencijas, kad jūsų verslas atitiktų įstatymų reikalavimus.

Dirbtiniu intelektu paremtas sprendimų priėmimas

Priimkite informuotus skolinimosi sprendimus su mūsų dirbtiniu intelektu paremtu sprendimų priėmimu, taip suteikiant jūsų verslui greičio ir tikslumo.

Įžvalgos

Gaukite įžvalgas savo verslui ir priimkite duomenimis pagrįstus sprendimus – augimui ir maksimaliai sėkmei.

Siūlome partnerystės sprendimus skirtingiems verslo segmentams

Finansinės kompanijos

Kompanijos, kurios teikia įvairias finansines arba su finansais susijusias paslaugas.

Verslas-verslui paslaugų teikėjai

Įmonės, kurios siūlo paslaugas kitoms įmonėms.

Prekyvietės

Platformos, jungiančios pirkėjus ir pardavėjus, taip palengvinančios sandorius. Platformos gali būti orientuotos į konkretų produktą ar paslaugą, arba siūlyti platesnį prekių spektrą.

Tarpininkai

Įmonės, kurios veikia kaip tarpininkai tarp dviejų šalių, kad palengvintų sandorius. Tokios įmonės gali teikti suderinimo, agregavimo ar tarpininkavimo paslaugas ir gali sukurti santykį tarp pirkėjų ir pardavėjų arba paslaugų teikėjų ir klientų.

Mumis pasitiki

Rekomenduokite klientą ir gaukite premiją!

Tapkite mūsų partneriais ir aukime kartu! Pristatykite mus kitiems verslams, padėkite jiems tapti mūsų klientais, ir mes jums sumokėsime premiją.

Nerandate reikiamos informacijos?

Kreipikitės į mus el.paštu ir mes rasime jums geriausią sprendimą!

[email protected]