Siekdami suteikti smulkiam ir vidutiniam verslui daugiau galimybių augti ir plėstis pasirašėme sutartį su Europos investiciniu fondu (EIF) dėl Lietuvos įmonių finansavimo. Mūsų bendradarbiavimas su EIF suteiks SVV galimybę pasiskolinti lėšų veiklai dar paprasčiau ir palankesnėmis sąlygomis.

Pasinaudoti teikiama Europos investiciniu fondo (EIF) garantija gali smulkios ir vidutinės įmonės, kurios siekia pasiskolinti įmonei reikalingų apyvartinių lėšų (žaliavų pirkimui, apyvartos augimui, nekilnojamo turto vystymui) ar papildomų lėšų planuojamai investicijai (įrangos, transporto,  nekilnojamo turto įsigijimui, ar esamo turto pagerinimui ir kitoms). Taip pat garantija gali pasinaudoti įmonės, kurios neturi užstato paskolos grąžinimui užtikrinti. Pagrindinės paskolos, garantuojamos EIF garantija charakteristikos:

  • garantuojama iki 70 % paskolos sumos
  • maksimali paskolos suma vienai įmonei 3 mln. eurų
  • maksimalus paskolos terminas 10 metų

Kokios įmonės gali pasinaudoti garantija?

Garantija gali pasinaudoti visos Lietuvoje registruotos smulkios ar vidutinės įmonės turinčios iki 250 darbuotojų, kurių balanso turtas neviršija 43 mln. eurų ir metinė apyvarta yra mažesnė arba lygi 50 mln. eurų.

Ką reikėtų daryti norint pasiskolinti?

Jei jūsų įmonė planuoja pasiskolinti, jums tereikia užpildyti paraišką paskolai gauti mūsų svetainėje ir mes sutvarkysime visus dokumentus.

EIF garantija yra Europos Garantinio Fondo (EGF) pagalba COVID-19 pandemijos padariniams spręsti bei smulkaus ir vidutinio verslo likvidumui užtikrinti.  Sužinoti daugiau apie EGF galite čia.