Naujienos

„SME Bank“ suteikė 1,7 mln eurų finansavimą „313 cable park” vandenlenčių parko plėtrai

Neobankas „SME Bank“ suteikė 1,7 mln. eurų finansavimą vieno didžiausių visame pasaulyje vandenlenčių parko „313 cable park“ plėtrai. Šis sandoris parkui leis plėstis sparčiau ir įrengti daugiau atnaujinimų vis labiau populiarėjančiai Lietuvoje pramogai.

„Mūsų tikslas, užkoduotas ir banko pavadinime – prisidėti prie lietuviško smulkaus verslo augimo. Dažnai šis segmentas yra nepakankamai finansuojamas. Smulkus verslas yra pagrindinis inovacijų šaltinis, visuomenei pasiūlantis originalius ir nestandartinius sprendimus. Būtent toks ir yra „313 cable park“ – džiaugiamės, kad galėjome padėti jo augimui. Šiuo laikotarpiu yra labai svarbu palaikyti vietinius smulkiuosius verslus ne tik suteikiant finansavimą, bet ir vartojant kasdienes lietuviškas prekes ar paslaugas“, – sako „SME Bank“ vadovas Mantvydas Štareika.

Kretingos rajone įsikūręs vienas moderniausių vandenlenčių parkų pasaulyje veiks jau penktus metus ir suteikto finansavimo dėka šiais metais lankytojus pasitiks atsinaujinęs: siūlys išbandyti naujai įrengtą jau trečią „Sesitec“ sistemą ratu, 50 „UNIT parktech“ figūrų bei pasirinkti poilsį naujai įrengtuose, erdvesniuose nameliuose. Taip pat klientus pasitiks sutvarkyta parko infrastruktūra bei pramogų ir žaidimų zona vaikams.

Lietuvoje ši ekstremali pramoga populiarėja šviesos greičiu, be to jai netrūksta ir tarptautinio pripažininimo. Jau septintą kartą„313 cable park” yra organizuojamos pasaulinio lygio „Red Bull Wakeduel“ varžybos, kuriuose dalyvauja garsiausi vandenlenčių atletai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir viso pasaulio. 

„Pastebime, kad po pandemijos vis daugiau žmonių atranda pramogas gryname ore. Pagrindinė mūsų parko vizija – sukurti vietą, kurioje galėtų treniruotis tiek ekstremalaus sporto profesionalai, tiek šeimos, kurioms patinka aktyvus laisvalaikis.  

Sezoną pasitiksime visiškai atsinaujinę ir mūsų lankytojams pasiūlysime galimybę apsistoti naujuose, erdviuose namukuose bei išbandyti trečiąją „Sesitec“ sistemą ratu, skirtą pažengusiems vandenlentininkams. Taip pat atnaujinome ir plaukimo sistemas, skirtas specialiai naujokams bei profesionaliems vandenlentininkams.

Šiemet neobankas „SME Bank“ suteikto finansavimo dėka išpildėme savo svajonę – turėti 3 ratus skirtingo lygio vandenlentininkams“, – pasakoja „313 cable park” savininkas Martynas Šlikas.

Užsiimti vandenlenčių sportu gali visi, ir, priešingai nei dažnai galvojama, pramogoms „313 cable park“ vandenlenčių parke nėra reikalingas nei ypatingas fizinis pasirengimas, nei speciali įranga – jums viską suteiks ir jumis pasirūpins šio parko darbuotojai.