Naujienos

„SME bank“ finansavo „TransDylas“ verslo plėtrą

„SME bank“ su valstybės (INVEGA) garantija suteikė 500 tūkst. eurų vertės finansavimą UAB „TransDylas sunkaus komercino transporto įsigijimui.

„Tradiciniai bankai nėra linkę suteikti finansavimo transporto ir technikos mažmeninėms įmonėms, tuo tarpu mes matome potencialą šiame versle. Jei klientas kreipiasi į mus su stipria verslo vystymo vizija, mes linkę įsigilinti į kiekvieno verslo situaciją ir potencialą augti. Džiaugiamės, kad finansiniais partneriais lietuviško kapitalo įmonė pasirinko mus, vertiname tai, kad galime prisidėti prie vidutinio verslo plėtros ir augimo.“ – sako „SME Bank“ vadovas Mantvydas Štareika

INVEGA garantijų finansinė priemonė leidžia įmonėms pasiskolinti pinigų apyvartinėms lėšoms ir investicijoms į ilgalaikį turtą pasinaudojant palūkanų kompensavimu. Banko suteikiamos paskolos su INVEGA garantija padeda išspręsti finansavimo klausimą su minimalia įmonės nuosava dalimi bei ribotu užstatu.

„Verslui šiuo metu ypatingai svarbu ne tik pasitikėjimas, bet ir greitis. Turėdami pakankamą finansavimą, nuperkame daugiau technikos, taip galime pasiūlyti platesnį asortimentą klientams. „SME Bank“ profesionaliai sudėliojo labiausiai mums tinkantį finansavimo sprendimą, tapome banko klientu bei visus finansavimo dokumentus sutvarkėme nuotoliniu būdu. Gautas finansavimas leido padidinti mūsų įmonės apyvartą 100 proc. lyginant su praėjusiais metais.“, – sako UAB „TransDylas“  vadovas Paulius Kairavičius.

Lietuviško kapitalo įmonė UAB „TransDylas“  įkurta 2018 m. užsiima sunkaus komercinio transporto (sunkvežimiai, vilkikai, priekabos, puspriekabės ir kitas krovininis transportas) prekyba bei nuoma. Įmonė sparčiai plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.