Naujienos

Fintech įmonių partnerystė: „SME Bank“ ir „kevin.“ atveria naujas galimybes smulkiam ir vidutiniam verslui

El. prekybos verslui vis augant, fintech įmonės siekia atliepti jų lūkesčius ir  poreikius. Siekiant užtikrinti efektyvų įmokų surinkimą interente „SME Bank“ pradeda bendradarbiauti su naujosios kartos mokėjimų infrastruktūros tiekėju „kevin.“. Taip ne tik bus išplėstas neobanko paslaugų spektras smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV), bet ir supaprastinti procesai el. įmonėms.

Viena iš bene svarbiausių el. parduotuvės integracijų – patogus įmokų surinkimas. Banko siūloma įmokų surinkimo paslauga el. parduotuvių klientams suteiks galimybę atsiskaityti nevaržomai, jiems patogiausiu būdu, o el. parduotuvių savininkai galės mokėjimus gauti į vieną sąskaitą. Tai – vienas saugiausių, patikimiausių ir greičiausių įmokų surinkimo internete būdų rinkoje.

Šis įmokų surinkimo sprendimas yra paremtas atviros bankininkystės Mokėjimų Inicijavimo Paslauga (MIP), leidžiančia akimirksniu efektyviai ir patogiai surinkti įmokas iš vartotojų, turinčių banko sąskaitas daugelyje Europos sąjungos šalių bankų.

„SME Bank“ įkurtas siekiant palengvinti gyvenimą smulkaus ir vidutinio verslo savininkams. Technologijas diegiame ten, kur jos gali padėti pasiekti mūsų tikslą. Bendradarbiaudami su finansinių technologijų bendrove „kevin.“ ir naudodami jų atvirosios bankininkystės integracijas, į vieną platformą sujungiame paslaugas, kurios reikalingos smulkiam ir vidutiniam verslui: greitas ir saugus įmokų surinkimas, mažesnės operacijų išlaidos“ – teigia „SME Bank“ generalinis direktorius Mantvydas Štareika.

Įmokų surinkimo paslauga naudotis itin paprasta. Bus siūlomi kiekvienam verslui pritaikyti integracijos sprendimai: įskiepiai didžiosioms elektroninės prekybos platformoms, tokioms kaip  „WooCommerce“, „Prestashop“, „Opencart“ bei „Magento“ arba paruoštą programinės įrangos kodą populiarioms programavimo kalboms PHP ar JAVA.

„Mes džiaugiamės, jog „SME Bank“ pasirinko mūsų mokėjimų infrastruktūrą, leidžiančią verslams      maksimaliai išnaudoti atviros bankininkystės teikiamas galimybes. „kevin.“ siekia, jog inovatyvus, naujosios kartos įmokų surinkimas iš sąskaitos į sąskaitą internetu bei fizinėse parduotuvėse taptų naująja realybe visoje Europoje, tad visada džiaugiamės, kai prie šios mūsų misijos prisideda tokie partneriai kaip „SME Bank,“ – tikina „kevin.“ bendraįkūrėjas ir generalinis direktorius Tadas Tamošiūnas.

Be kita ko, e-komercijos įmonėms, besinaudojančiomis mokėjimų surinkimo paslauga, neobankas galės pasiūlyti ir verslo finansavimą, remiantis tik verslo sąskaitos apyvarta. Taip neobankas siekia suteikti pilną finansinių paslaugų spektrą.

Iki šiol, tam, kad gautų svarbiausias finansų paslaugas, smulkus ir vidutinis verslas turėjo kreiptis į keletą paslaugų teikėjų. Partnerystė su mokėjimų infrastruktūros tiekėju leis užtikrinti, kad „SME Bank“  pilnavertiškai teiks visas kasdienės bankininkystės paslaugas bei galės dar greičiau priimti sprendimą dėl finansavimo verslui suteikimo.