Finansų institucijoms

+

Įsigalioja nuo 2022-05-01

Banko sąskaita
Pilnos dokumentų patikros, identifikuojant klientą, mokestis – pagal individualų susitarimąne mažiau nei 500 EUR2
Sąskaitos atidarymas0 EUR
Kliento mokestis už likutį sąskaitoje1 % metinių palūkanų3
Mėnesio sąskaitų tvarkymo mokestis200 EUR
1 Finansų įstaigos yra įmonės (įskaitant filialus, atstovybes ir kt.) teikiančios finansines paslaugas įskaitant, bet neapsiribojant: kredito įstaigos, kredito unijos, mokėjimo įstaigos, elektroninių pinigų įstaigos, kitų mokėjimo paslaugų teikėjai, draudimo, perdraudimo bendrovės ir draudimo tarpininkai, finansų maklerių įmonės, investicijų valdymo ir tarpininkavimo bendrovės, kolektyvinio investavimo ir turto valdymo subjektai (įskaitant pensijų fondus), įmonės teikiančios grynųjų pinigų valiutos keitimo paslaugas, finansinės nuomos ar vartojimo paskolų teikėjai, sutelktinio finansavimo įmonės, paskolų (pvz. tarpusavio skolinimo) įmonės.
2 500 EUR mokesčio dalis sumokama avansu iki dokumentų patikros ir yra negrąžinama. Likusi mokesčio dalis sumokama po finansų įstaigos informavimo dėl sprendimo atidaryti sąskaitą.
3 Mokestis skaičiuojamas kiekvienos dienos pabaigoje, ir taikomas, jeigu skaičiavimo metu kliento visų sąskaitų likutis yra didesnis nei 0.
Mokėjimai
SEPA4 mokėjimai20 EUR
Į sąskaitą gautų SEPA4 mokėjimų įskaitymas10 EUR
4 Mokėjimo pavedimai į vieningos euro mokėjimų erdvės SEPA šalis. Šalių narių sąrašą galite rasti paspaudę ant nuorodos.
Kiti banko mokesčiai
Kitos banko teikiamos paslaugos550 EUR
5 Įmokų mokėjimo datos keitimas, raštų, sutikimų, pranešimų dėl įsipareigojimų nevykdymo siuntimas, hipotekos išregistravimas.

Įkainiai iki 2022-05-01

Įkainiai iki 2022-02-02

Kodėl SME BANK

Greiti sprendimai

Paraišką pildykite internetu, sprendimą gaukite per vieną dieną.

Visi banko produktai​

Naudokitės kasdienės bankininkystės paslaugomis ir jūsų verslui pritaikytais finansavimo sprendimais.

Neobankas

Nesvarbu, kur šiuo metu esate – jokių kliūčių bendrauti.